O nás

Podnikatelský projekt DRONE – Letecké práce – společnosti PMK Trading s.r.o., má základy v dlouholetých zkušenostech pracovníků společnosti, kteří jsou piloty velkých motorových modelů vrtulníků a jsou profesně orientováni na letectví, elektrotechniku a informační technologie.

Drony představují špičkové IT technologie a PMK Trading se za pomoci dronů specializuje na činnost leteckých prací, která nachází uplatnění v oborech: Energetika, telekomunikace, doprava, stavebnictví, zemědělství, vodohospodářství, reality, reklama, filmová produkce.

Zákazníci z oblasti sportu a hobby jsou pro nás vždy vítanou klientelou, která díky rozmanitosti svých potřeb nás neustále zdokonaluje v plánování a provádění projektů leteckých prací. 

Hlavní rolí naší činnosti je práce ve výšce, která přináší nevšední možnosti pozorovat, měřit, natáčet, snímkovat, ovládat, a to vše podle individuální potřeby zákazníka.   

Disponujeme vlastní a úplnou legislativou pro provádění leteckých prací, jsme samozřejmě vybaveni pojištěním odpovědnosti. Pro případy plánů na provádění speciálních letů s Drony spolupracujeme a postupujeme v souladu s požadavky na předpisy a pokyny Úřadu pro civilní letectví České republiky. 

Jsme připraveni k provádění leteckých prací od úsvitu až do západu slunce, poskytujeme maximální možný technický servis. Klademe důraz na kvalitní výsledek naší činnosti. Přijedeme s technikou až za Vámi, vše, co k naší práci potřebujeme máme vždy s sebou na palubě.

Omezení spolupráce představuje počasí, v dešti a nepříznivých podmínkách, jako je nedostatečná viditelnost a silný nárazový vítr, nelétáme.

Pořízením informací pomocí leteckých prací naše spolupráce s Vámi nekončí, pomáháme svým zákazníkům s dalším zpracováním dat, účastníme se celého projektu.

Máme dovednosti a disponujeme technologiemi pro tvorbu odborné dokumentace, jsme technologicky vybaveni pro výrobu v oblasti polygrafie, disponujeme jedinečnou měřící a přenosovou technologií pro slaboproudou a sdělovací techniku.

Realizační tým DRONE – Letecké práce – PMK Trading je zastoupen vlastními pracovníky, kteří z pravidla ve dvojici Pilot a Operátor odborně vedou, a pro Vás na klíč realizují, projekt.